ბლოგი

Sophie Nikoladze's picture

საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატი ჭადრაკში

 

 

 

(21.09-28.09.2016 წ. ქ. ლაგოდეხი)

1.    თბილისი – საჭადრაკო კლუბი “თბილისი” 
 
1.    ფანცულაია ლევან - მამაკაცთა
2.    სტურუა ზურაბ - მამაკაცთა
3.    ჯანჯღავა ლაშა - მამაკაცთა
4.    ჯობავა ბაადურ - მამაკაცთა
5.    გვეტაძე სოფიო - ქალი
6.    სიბაშვილი გიორგი – 20 წ.
7.    ბერაძე ირაკლი – 20 წ.
8.    ჭოლაძე მარიამ – 20 წ.
9.    აზალაძე შოთა - სათადარიგო

2.    ქვემო-ქართლი  – საჭადრაკო კლუბი “რუსთავი” 

1.    ყაჭეიშვილი გიორგი - მამაკაცთა
2.    გელაშვილი თამაზი - მამაკაცთა
3.    პაიჭაძე ლუკა - მამაკაცთა 
4.    სანიკიძე თორნიკე - მამაკაცთა
5.    ხურციძე ნინო - ქალი
6.    ჭარხალაშვილი ინგა - ქალი
7.    ბიბილაშვილი ლალი - ქალი
8.    ბორტნიკი ალექსანდრე – 20 წ.
9.    ცომაია ნიკოლოზ – 20 წ.
10.    შამათავა ანა - 20 წ.
11.    მაჭარაშვილი თეკლა - 20 წ.

3.    კახეთი – საჭადრაკო კლუბი “კახეთი” 

1.  მჭედლიშვილი მიხეილ - მამაკაცთა
2.  გაგუნაშვილი მერაბი - მამაკაცთა
3.  ჯავახიშვილი ლელა - მამაკაცთა
4.  ხოტენაშვილი ბელა- ქალი
5.  ბერაძე ირაკლი – 20 წ.
6.  ბუკსა ნატალია – 20 წ.
7.  წაწალაშვილი ქეთი - სათადარიგო

4.    აჭარა – საჭადრაკო კლუბი “ნონა” 

1.    შანავა კონსტანტინე - მამაკაცთა
2.    ჯოჯუა დავითი - მამაკაცთა
3.    მაღალაშვილი დავით - მამაკაცთა
4.    ბაციაშვილი ნინო- ქალი
5.    არუთინიანი ტიგრან– 20 წ.
6.    სადუაკასოვა დინარა– 20 წ.
7.    მელია სალომე- სათადარიგო
8.    მიქაძე მირანდა - სათადარიგო
9.    დიდმანიძე თენგიზ- სათადარიგო

 

-2-

5.    იმერეთი – საჭადრაკო კლუბი “ ქუთაისი ” 

1.    თუთისანი ნოე - მამაკაცთა
2.    კოკაია გურამ  - მამაკაცთა
3.    ხვადაგიანი ნიკოლოზი - მამაკაცთა
4.    არაბიძე მერი 
5.    ხაფავა ნიკოლოზი– 20 წ.
6.    ჯალაღონია ნინო – 20 წ.
7.    ღაჭავა აკაკი - სათადარიგო
8.    ესაძე თამარ - სათადარიგო

 6. სამეგრელო-ზემო-სვანეთის -საჭადრაკო კლუბი “სამეგრელო” 

1.    ბაღდასარიან ვაჰე – მამაკაცთა
2.    ყუფარაძე გიგა – მამაკაცთა
3.    მორჩიაშვილი ბაჩანა – მამაკაცთა
4.    ლომინეიშვილი მაია – ქალთა 
5.    ღვამბერია ნიკა – 20 წ.
6.    გაბოიან სუზანა – 20 წ.
7.    ფაცია ზვიად – სათადარიგო
8.    ბოკუჩავა მადონა – სათადარიგო
9.    ბეჭვაია გიორგი –  სათადარიგო – 20 წ.
10.    ჭანტურია ანი – სათადარიგო – 20 წ.

7. რაჭა-ლეჩხუმი ქვემო სვანეთის – საჭადრაკო კლუბი “ამბროლაური”

1.   ვოლკოვი ნიკა
2.   ბახტაძე ლევან
3.  კევლიშვილი ნიკოლოზ
4.  გავაშელი ანა
5.  მეტრეველი ლექსო – 20 წ.
6.  სიდამონიძე ანასტასია – 20 წ.
7.   პეტრიაშვილი ნიკოლოზ -
8.   კობახიძე ირაკლი
9.   კაჭარავა ნიკოლოზ
10.  სუთიძე ოთარ - 

8. შიდა-ქართლის - საჭადრაკო კლუბი ”გორი”

1.   ლიჩელი ლუკა
2.    ხახუთაშვილი ლექსო
3.    ლაღიძე ზურა
4.    გოგებაშვილი გია
5.    ქასოშვილი ციალა
6.    დოთიაშვილი ანა
7.    კარელიძე ვახტანგ
8.    თავზარაშვილი გიორგი
9.    ქორიძე ლილე
10.    დარჩიაშვილი ნინ

 

 

 

 

  • სათაური: საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატი ჭადრაკში
  • ავტორი:
  • თარიღი: 22-08-2016 8:35 PM
  • Tags:
Top