ბლოგი

Sophie Nikoladze's picture

საქართველოს ჭადრაკის ფედერაციის გამგეობის სხდომის ოქმი # 5

                            

                                                                                      

 

 17.08.2018 წ. 

სხდომას ესწრებოდნენ:  წევრები: გ. გიორგაძე, ზ. მიქაძე, ნ. გაფრინდაშვილი,                         

                 ნ. იოსელიანი,  ნ. გურიელი, ზ. აზმაიფარაშვილი, ზ. სტურუა,  დ. გურგენიძე,                                                   

                 გ. მაჭარაშვილი,  ე. ზენაიშვილი, ალ. არსენიძე,  ლ. ჯანჯღავა, გ. თანდარაშვილი,

                 ს. გვეტაძე, მ. მილორავა.

                მოწვეული სტუმრის სტატუსით: მ.  ლომინეიშვილი.

                 სხდომის მდივანი: მ. თანდაშვილი.

დღის წესრიგი:

  1. საქართველოს ნაკრები გუნდების დამტკიცება /ზ. მიქაძე, ნ.იოსელიანი/ :

ა) ვაჟთა I ნაკრები /ნ.გურიელი/;

ბ) ვაჟთა II ნაკრები /ლ.ჯანჯღავა/;

გ) ვაჟთა III ნაკრები /კ. შანავა, მ.მილორავა/;

დ) ქალთა I ნაკრები /ე. უბილავა, გ. გიორგაძე/;

ე) ქალთა II ნაკრები /მ. ლომინეიშვილი/;

ვ) ქალთა  III ნაკრები /ნ. იოსელიანი/.

  1.  ჭადრაკის ფედერაციის წესდებაში ცვლილებების შესახებ / დ.გურგენიძე, ე.ზენაიშვილი,  ა. არსენიძე/;
  2.  ”საჭადრაკო ტელევიზიის” კონცეფციის პრეზენტაცია /გ.გიორგაძე/;
  3. ინფორმაცია მსოფლიოს 43-ე საჭადრაკო ოლიმპიადის მზადების (22-26 აგვისტოს ქ. ბათუმში ფიდეს ინსპექციის) შესახებ/გ. გიორგაძე/;
  4. სხვადასხვა.

გამგეობის გადაწყვეტილებები:

  1. მსოფლიო 43-ე საჭადრაკო ოლიმპიადაზე მონაწილე საქართველოს  ნაკრები გუნდები დამტკიცდეს შემდეგი შემადგენლობით:

ა) ვაჟთა I ნაკრები:

  1. ჯობავა ბაადურ
  2. ჩეპარინოვი ივან
  3. მჭედლიშვილი მიხეილ
  4. ფანცულაია ლევან
  5. ჯოჯუა დავით

გუნდის კაპიტანი - ნინო გურიელი.

ბ) ვაჟთა II ნაკრები:

  1. პაიჭაძე ლუკა
  2. სანიკიძე თორნიკე
  3. მაღალაშვილი დავით
  4. ყუფარაძე გიგა
  5. ბერაძე ირაკლი

გუნდის კაპიტანი- ლაშა ჯანჯღავა.

გ) ვაჟთა III ნაკრები:

  1. თუთისანი ნოე
  2. სიბაშვილი გიორგი
  3. ობოლაძე ლუკა
  4. კაჭარავა ნიკოლოზ
  5. პეტრიაშვილი ნიკოლოზ

გუნდის კაპიტანი - კონსტანტინე შანავა.

დ) ქალთა I ნაკრები:

  1. ძაგნიძე ნანა
  2. ბაციაშვილი ნინო
  3. ხოტენაშვილი ბელა
  4. ჯავახიშვილი ლელა
  5. არაბიძე მერი

გუნდის კაპიტანი - ელიზბარ უბილავა.

ე) ქალთა II ნაკრები:

  1. მელია სალომე
  2. გვეტაძე სოფიო
  3. ჭარხალაშვილი ინგა
  4. ხუხაშვილი სოფიკო
  5. მიქაძე მირანდა

გუნდის კაპიტანი - მაია ლომინეიშვილი.

ვ) ქალთა  III ნაკრები:

  1. ხომერიკი ნინო
  2. ჯანიაშვილი მარიამ
  3. ესაძე თამარ
  4. ქორიძე ლილე
  5. ლომაია დიანა

გუნდის კაპიტანი - დავით ზარქუა.

  1. ჭადრაკის ფედერაციის წესდებაში ცვლილებები დამტკიცდეს წარმოდგენილი სახით;
  2. ინფორმაცია ”საჭადრაკო ტელევიზიის” კონცეფციის შესახებ მიღებულ იქნას ცნობად;
  3. ინფორმაცია მსოფლიოს 43-ე საჭადრაკო ოლიმპიადის მზადების (22-26 აგვისტოს ქ. ბათუმში ფიდეს ინსპექციის) შესახებ მიღებულ იქნას ცნობად.

 

  • სათაური: საქართველოს ჭადრაკის ფედერაციის გამგეობის სხდომის ოქმი # 5
  • ავტორი:
  • თარიღი: 19-08-2018 12:58 AM
  • Tags:
Top